Bilety i akredytacje

Ruszyła sprzedaż biletów i akredytacji!

Akredytacje

 

Akredytacja to imienny karnet na cały festiwal, pozwala ona na korzystanie z bogatej oferty filmowej (kilkadziesiąt tytułów), zarówno w ramach seansów kinowych, jak i seansów online. Pozwala także na udział w wydarzeniach towarzyszących i spotkaniach z gośćmi. Z akredytacją nie trzeba martwić się o odbieranie biletu – wystarczy, pojawić się w jednym z kin festiwalowych na 10 minut przed seansem (liczba miejsc na salach jest ograniczona).

 

Odbiór akredytacji możliwy będzie od 30 września w Centrum Akredytacyjnym w kinie Światowid. Wraz z akredytacją uczestnik otrzyma unikatowy kod do serwisu MOJEeKINO.pl uprawniający do darmowego dostępu do wszystkich wydarzeń festiwalowych online.

 

Koszt akredytacji: 120 zł normalna, 80 zł ulgowa (dla seniorów, uczniów i studentów). Akredytację zakupić można TUTAJ
Regulamin zakupu i korzystania z akredytacji dostępny TUTAJ
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected]

 

BILETY

 

Pojedyncze bilety na seanse offline dostępne są już w sprzedaży w kasach kin Światowid i Rialto oraz przez serwis filmowa.net. Do biletów na poszczególne seanse można dotrzeć również wybierając daną pozycję w zakładce FILM
Koszt pojedynczego biletu: 15 zł normalny, 12 zł ulgowy (dla seniorów, uczniów i studentów)

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected]

 

CENTRUM AKREDYTACYJNE – Kino Światowid

 

30.09     17:00-20:30

01.10     12:00-21:00

02.10     10:00-21:15

03-06.10     10:15-20:45

07.10     10:15-21:15

08.10     10:30-20:45

 

DOSTĘP DO WYDARZEŃ ONLINE

 

Wszystkie projekcje online będą odbywać się za pośrednictwem platformy MOJEeKINO.pl. Aby uzyskać dostęp do dowolnego materiału festiwalowego, należy założyć konto w serwisie – TUTAJ. UWAGA! Liczba miejsc na projekcje online jest ograniczona. Odtworzenie materiału jest możliwe wyłącznie w czasie wskazanym w harmonogramie, z dopuszczalnym opóźnieniem do 30 minut.

 

z akredytacją

 

Kod otrzymany przy odbiorze akredytacji należy wprowadzić w zakładce WYKORZYSTAJ KOD, dzięki temu, dostęp do każdego seansu festiwalowego zostanie odblokowany. Maksymalnie na dzień przed seansem możliwa jest rezerwacja miejsca na wirtualnej sali – jest to konieczny krok, bo liczba miejsc na seansach online jest ograniczona. W dniu projekcji, w godzinie wyznaczonej w harmonogramie, z maksymalnie 30 minutowym opóźnieniem, widz może wlączyć wybrany materiał i cieszyć się wspólnotą kina – w nowej technologii.

 

Osoby decydujące się na korzystanie z akredytacji jedynie online, bez wizyty w Centrum Akredytacyjnym, prosimy o indywidualny kontakt pod adresem [email protected], w celu przekazania specjalnego kodu do MOJEeKINO.pl.

Ta strona używa plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie.

Close Bitnami banner
Bitnami