PL EN

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival

Plac Wolności 5

91-415 Łódź


tel. +48 42 207 12 93

office@transatlantyk.org

press@transatlantyk.org

USA: Ray Costa

Costa Communications, Inc.

8265 W. Sunset Blvd. Ste. 101

Los Angeles, CA 90046


Ph. (323) 650-3588

Fx. (323) 654-5207

rcosta@costacomm.com

Konto - konkursy kompozytorskie:

PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699

SWIFT: WBKPPLPP

Twórcy festiwalu

Zespół

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu


dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka

michal@transatlantyk.org


Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa

joanna@transatlantyk.org


Konrad Sobczak – p.o. Managera Festiwalu

konrad@transatlantyk.org


Film

Bartek Pulcyn – Programmer

bartek@transatlantyk.org


Ola Salwa – Programmer, Branża

ola@transatlantyk.org

Konkursy kompozytorskie

Patrycja Kubiak – Koordynator Konkursów Kompozytorskich

competition@transatlantyk.org

Goście

Karolina Kulig - Manager Działu Gości

karolina@transatlantyk.org


Martyna Siudmak - Koordynator Działu Gości

guests@transatlantyk.org


Filip Bauc – koordynator logistyki gości

filip@transatlantyk.org

Edukacja & inspiracje

Maurycy Chełmiński – Manager Działu Edukacja&Inspiracje

maurycy@transatlantyk.org


Marta Wojewoda – młodszy koordynator działu

warsztaty@transatlantyk.org

Komunikajca

Agnieszka Wolak - Dyrektor PR

agnieszka@transatlantyk.org


Jacek Sobczyński – Koordynator PR

jacek@transatlantyk.org


Daria Głowacka – Koordynator PR

daria@transatlantyk.org


Karolina Rozworowska – młodszy koordynator strony internetowej

communication@transatlantyk.org


Wojciech Łuszczyński – młodszy koordynator social media

press@transatlantyk.org

Sponsoring

Dominika Lagner-Gniłka – Koordynator Sponsoringu

dominika@transatlantyk.org


Produkcja

Jakub Kopania, Mateusz Seweryński – Koordynatorzy wydarzeń

produkcja@transatlantyk.org


Emilia Szymańska – Brand Manager Kina Kulinarnego, Koordynator Kina Kulinarnego

kulinarne@transatlantyk.org


Marek Dudzik - Producent kina, koordynator logistyki kopii filmowych i tłumaczeń list dialogowych

logistyka@transatlantyk.org


Aleksandra Twardowska - Designer Festiwalu


Joanna Birek – koordynator druków

druk@transatlantyk.org


Agata Maślany – koordynator akredytacji

akredytacje@transatlantyk.org


Kasia Pajzderska – koordynator kina festiwalowego

kasia.p@transatlantyk.org

WOLONTARIAT & PROGRAM STAŻOWY

Patrycja Chuszcz, Kamil Kisiel – Koordynator wolontariatu i programu stażowego

wolontariat@transatlantyk.org