Twarze Króla

Termin – 7 października godz. 18.00
Miejsce – Kinoteatr Rialto
wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona – obowiązują wejściówki (do odbioru w kasie Kinoteatru Rialto od 1 października)

 

Szczególnym wydarzeniem w ramach programu dyskursywnego 10. edycji Transatlantyk Festival będzie przygotowane we współpracy z Canal+ spotkanie z twórcami serialu “Król” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem.

O tym, jakie są TWARZE KRÓLA, jak zmieniała się postać głównego bohatera od kart powieści, poprzez scenariusz aż po serialowe sceny, rozmawiać będą w Katowicach twórcy serialu: reżyser Jan P. Matuszyński (online), główny scenarzysta – Łukasz M. Maciejewski oraz producent, współautor koncepcji serialu – Leszek Bodzak. Spotkanie poprowadzi dziennikarz i krytyk filmowy Artur Zaborski.

Premiera ekranizacji “Króla” odbędzie się w listopadzie tego roku, a wszyscy niecierpliwie oczekujący serialu mogą w ramach 10. Festiwalu Transatlantyk spotkać się z jego twórcami w Kinoteatrze Rialto w środę 7 października.

 

Ta strona używa plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie.