PL EN

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival

Plac Wolności 5

91-415 Łódź

 

tel. +48 505 495 008

office@transatlantyk.org

press@transatlantyk.org

USA: Ray Costa

Costa Communications, Inc.

8265 W. Sunset Blvd. Ste. 101

Los Angeles, CA 90046

 

Ph. (323) 650-3588

Fx. (323) 654-5207

rcosta@costacomm.com

Konto - Fundacja

PL 75 1090 2705 0000 0001 3112 9891

SWIFT: WBKPPLPP

 

Konto - Konkursy Kompozytorskie:

PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699

SWIFT: WBKPPLPP

Twórcy festiwalu

Zespół

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

 

dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka

michal@transatlantyk.org

 

Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa

joanna@transatlantyk.org

 

Konrad Sobczak – Manager Festiwalu

konrad@transatlantyk.org

 

Agnieszka Wolak – Dyrektor Komunikacji i PR

agnieszka@transatlantyk.org

 

Biuro Gości

Dominika Adamowicz - Asystent Biura Gości

 

Weronika Kundera - Asystent Biura Gości

 

Magdalena Kwapisiewicz – Opiekun Jury

 

Maks Piłasiewicz – Koordynator Biura Gości

guest2@transatlantyk.org

 

Anna Pindera - Koordynator transportu

 

Martyna Siudmak – Manager Biura Gości

guests@transatlantyk.org

 

Produkcja

Agnieszka Bomba - Koordynator konkursu kompozytorskiego

competition@transatlantyk.org

 

Patrycja Chuszcz – Koordynator wolontariatu i programów stażowych

wolontrariat@transatlantyk.org 


Marek Dudzik - Koordynator obiegu kopii filmowych i kinotechniki

logistyka@transatlantyk.org


Patryk Dziamski - Koordynator kuchni Kina Kulinarnego

 

Joanna Jóźwiak - Koordynator sal kinowych

 

Piotr Kasela - Koordynator sal kinowych

 

Kamil Kozicki - Koordynator sal kinowych

 

Maria Kluczyk - Koordynator Kina Łóżkowego

produkcja@transatlantyk.org

 

Agata Maślany - Koordynator akredytacji

akredytacje@transatlantyk.org 

 

Jacek Nagłowski – Koordynator programu VR

 

Joanna Najbor – Młodszy koordynator wolontariatu

 

Michalina Peruga – Młodszy koordynator obiegu kopii filmowych

 

Mikołaj Krajewski - Młodszy koordynator Kina Kulinarnego

 

Małgorzata Piotrowska - Młodszy koordynator akredytacji

 

Anna Słapek - Koordynator Master Class i konkursu publiczności

 

Tomasz Tarkowski - Koordynator Sali Kina Kulinarnego

 

Edyta Zajdlic - Koordynator działu edukacja i inspiracje

warsztaty@transatlantyk.org


Anna Zalejska - Koordynator Gal

 

System elektronicznych napisów, przygotowanie DCP

Studio Kropka: Krzysztof Kijak, Maciej Nazimek, Katarzyna Tomaszewska, Agata Werpachowska

 

Tłumaczenia list dialogowych

Stanisław Bończyk, Joanna Dziubińska, Urszula Kania, Kaja Klimek, Ewa Wildner oraz Roboto Translation

 

Autorzy opisów do katalogu

Klara Cykorz, Łukasz Knap, Krzysztof Kwiatkowski, Łukasz Maciejewski, Patrycja Mucha, Sebastian
Smoliński, Marcin Radomski, Alexander Ramon

 

 

 

 

 

 

 

Film

Agnieszka Koperniak - Programmer

 

Bartek Pulcyn – Programmer

bartek@transatlantyk.org

 

Ola Salwa – Programmer, Branża

ola@transatlantyk.org

 

Komunikacja

Magdalena Grynczel - Koordynator PR

magda.g@transatlantyk.org


Michał Jasiński - Koordynator www

communication@transatlantyk.org


Filip Kaczmarski - Młodszy koordynator PR

 

Magdalena Leraczyk - Obsługa graficzna Festiwalu

 

Andrzej Leraczyk - Obsługa graficzna Festiwalu

 

Kacper Pieprzak - Młodszy koordynator PR

 

Emilia Szymańska - Kino Kulinarne Brand Manager

kulinarne@transatlantyk.org 


Sebastian Tonn - Młodszy koordynator PR

 

Aleksandra Twardowska - Designer Festiwalu

 

Anna Worach-Wełna - Koordynator social media i www

 

Biuro Festiwalu

Jakub Pyrzanowski – Koordynator finansowy

jakub.p@transatlantyk.org


Maria Sabonis – Koordynator biura

office@transatlantyk.org


Agnieszka Winiarek - Młodszy koordynator biura

 

Wolontariusze

Dobrosława Andrzejewska, Henryka Antczak, Weronika Badyla, Sabina Bałulis, Jagoda Banasiak, Nina Baranowska, Joanna Bartyzel, Patrycja Barwińska, Julia Becalik, Julia Bernatek, Maria Blandzi, Adela Błaszczyk, Żaneta Bukowska, Anna Chruściany, Natalia Chuszcz, Agata Cybulska, Alicja Cyniak, Natalia Czarkowska, Mikołaj Dąbrowski, Bogna Defecińska, Franciszek Drąg, Aleksandra Drzazga, Magdalena Duda, Marta Franka, Jadwiga Gajda, Ewa Gałwiaczek, Tomasz Gil, Dominika Golat, Aleksandra Góral, Rafał Gratys, Maksym Grzelka, Anna Hanczak, Zuzanna Horbaczewska, Aleksandra Idzik, Wojciech Jankowiak, Wiktoria Jędrzejczak, Joanna Jóźwik, Łukasz Kachel, Urszula Kaczmarek, Kalina Kamińska, Sylwana Kaźmierska, Aleksandra Kercz, Karolina Kietlińska, Zofia Koniuszaniec, Monika Kopczyńska, Maja Kotarska, Emil Kowalczyk, Joanna Kowalik-Piętka, Zuzanna Kozicka, Adrianna Krajewska, Aleksandra Krajewska, Melania Krakowiak, Katarzyna Krawiranda, Katarzyna Krupa, Paulina Krystek, Maja Kubiak, Aneta Kulpa, Angelina Kusowska, Oliwia Kwiatosz, Wiktoria Leman, Barbara Liro, Bartosz Łubisz, Weronika Ługowska, Zuzanna Majda, Maria Majewska, Nikoletta Malicka, Jakub Marciniak, Anna Markiewicz, Paulina Mączka, Dominika Mianowska, Wiktoria Michalak, Katarzyna Miętek, Weronika Mikłusiak, Ewa Mikołajczyk-Zając, Weronika Mikulska, Zuzanna Miniszewska, Emil Modrzejewski, Michał Moth, Katarzyna Myszuna, Hanna Nadolska, Olga Neugebauer, Maja Nguyen The, Katarzyna Nowak, Zuzanna Nowak, Patryk Ostrowski, Justyna Pawlak, Olga Pawlak, Aleksandra Piasek, Kamil Piekarski, Kamila Pietrzak, Liwia Pięgot, Marta Plicha, Helena Poniatowska, Karina Przedwolska, Dawid Rahimi, Aleksandra Rechcińska, Olga Rodzik, Ewa Rogowska, Aneta Różańska, Gabriela Siejka, Dominika Sikora, Irena Sobieska-Szyszko, Natalia Soral, Michał Stachurski, Marzena Staliś, Anna Stanek, Michał Stańczyk, Damazy Stasiak, Julia Staszewska, Zuzanna Stempska, Rano Sulaymonova, Zuzanna Sułkowska, Maja Szewczykowska, Rozana Szmigiel, Wiesław Szubski, Marta Szwacka, Aleksandra Szwarc, Agnieszka Szynk, Magdalena Tadeusiak, Hanna Tarasiewicz, Adam Teodorczyk, Agata Tomaszewska, Maja Tymińska, Aleksandra Wagner, Mikołaj Wasiewicz, Aleksandra Wituła, Bartosz Włodarczyk, Justyna Wojciechowska, Magdalena Wołowska, Aleksandra Woszczyk, Katarzyna Wójcik, Henryk Wójtowicz, Michalina Wysocka, Dorota Zaczkiewicz, Sandra Zarychta, Hubert Zatorski, Anna Zeler, Michał Zygmunt