PL EN

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival

Plac Wolności 5

91-415 Łódź

 

tel. +48 42 207 12 93

office@transatlantyk.org

press@transatlantyk.org

USA: Ray Costa

Costa Communications, Inc.

8265 W. Sunset Blvd. Ste. 101

Los Angeles, CA 90046

 

Ph. (323) 650-3588

p>Fx. (323) 654-5207

rcosta@costacomm.com

Konto - konkursy kompozytorskie:

PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699

SWIFT: WBKPPLPP

Twórcy festiwalu

Zespół

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

 

dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka

michal@transatlantyk.org

 

Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa

joanna@transatlantyk.org

 

Konrad Sobczak – Manager Festiwalu

konrad@transatlantyk.org

 

Film

Bartek Pulcyn – Programmer

bartek@transatlantyk.org

 

Ola Salwa – Programmer, Branża

ola@transatlantyk.org

Komunikacja

Agnieszka Wolak - Dyrektor PR

agnieszka@transatlantyk.org

+48 602 303 407

 

Produkcja

Jakub Pyrzanowski - Koordynator Finansowy

jakub.p@transatlantyk.org 

 

Aleksandra Twardowska - Designer Festiwalu