PL EN

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival

Plac Wolności 5

91-415 Łódź

 

tel. +48 42 207 12 93

office@transatlantyk.org

press@transatlantyk.org

USA: Ray Costa

Costa Communications, Inc.

8265 W. Sunset Blvd. Ste. 101

Los Angeles, CA 90046

 

Ph. (323) 650-3588

Fx. (323) 654-5207

rcosta@costacomm.com

Konto - Fundacja

PL 75 1090 2705 0000 0001 3112 9891

SWIFT: WBKPPLPP

 

Konto - Konkursy Kompozytorskie:

PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699

SWIFT: WBKPPLPP

Twórcy festiwalu

Zespół

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

 

dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka

michal@transatlantyk.org

 

Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa

joanna@transatlantyk.org

 

Konrad Sobczak – Manager Festiwalu

konrad@transatlantyk.org

 

Film

Bartek Pulcyn – Programmer

bartek@transatlantyk.org

 

Ola Salwa – Programmer, Branża

ola@transatlantyk.org

 

Biuro Gości

Martyna Siudmak – Manager Biura Gości

guests@transatlantyk.org

 

Komunikacja

Agnieszka Wolak - Dyrektor PR

agnieszka@transatlantyk.org

 

Magdalena Grynczel - Koordynator PR

press@transatlantyk.org

 

Emilia Szymańska - Kino Kulinarne Brand Manager

kulinarne@transatlantyk.org 

 

Anna Worach-Wełna - Social media, Strona www

 

Michał Jasiński - Koordynator strony www

communication@transatlantyk.org

 

Magdalena Leraczyk - Obsługa graficzna Festiwalu

 

Produkcja

Jakub Pyrzanowski - Koordynator Finansowy

jakub.p@transatlantyk.org 

 

Patrycja Chuszcz - Wolontariat i Programy Stażowe

wolontrariat@transatlantyk.org 

 

Marek Dudzik - Kinotechnika, Logistyka kopii filmowych

logistyka@transatlantyk.org

 

Agata Maślany - Akredytacje

akredytacje@transatlantyk.org 

 

Maria Kluczyk - Proucent Kina Łóżkowego

produkcja@transatlantyk.org

 

Aleksandra Twardowska - Kaczmarek - Designer Festiwalu