PL EN

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival

Plac Wolności 5

91-415 Łódź

 

tel. +48 512 047 267

office@transatlantyk.org

press@transatlantyk.org

USA: Ray Costa

Costa Communications, Inc.

8265 W. Sunset Blvd. Ste. 101

Los Angeles, CA 90046

 

Ph. (323) 650-3588

Fx. (323) 654-5207

rcosta@costacomm.com

Konto - Fundacja

PL 75 1090 2705 0000 0001 3112 9891

SWIFT: WBKPPLPP

 

Konto - Konkursy Kompozytorskie:

PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699

SWIFT: WBKPPLPP

Twórcy festiwalu

Zespół

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

 

dr Michał Weres – Asystent Jana A.P. Kaczmarka

michal@transatlantyk.org

 

Joanna Łapińska – Dyrektor Programowa

joanna@transatlantyk.org

 

Biuro Gości

Maks Piłasiewicz – Koordynator Biura Gości

guest2@transatlantyk.org

guests@transatlantyk.org

 

Produkcja

Agata Maślany – Producentka festiwalu

agata@transatlantyk.org 

 

Mikołaj Krajewski – Koordynator Kina Kulinarnego

produkcja@transatlantyk.org

 

Biuro Festiwalu

Jakub Pyrzanowski – Koordynator finansowy

jakub.p@transatlantyk.org


Patrycja Chuszcz – Koordynatorka biura

office@transatlantyk.org

Film

Bartek Pulcyn – Programmer

bartek@transatlantyk.org

 

Ola Salwa – Programmer, Branża

ola@transatlantyk.org

 

Emilia Szymańska – Kino Kulinarne Brand Manager

kulinarne@transatlantyk.org 

Komunikacja

Magdalena Grynczel – Social Media

 

Aleksandra Twardowska – Designer Festiwalu

 

Józefina Bartyzel – Rzeczniczka festiwalu, kontakt z mediami

j.bartyzel@szustow.com, +48 695 492 970

 

Za komunikację Festiwalu Transatlantyk 2019 odpowiada SZUSTOW. KULTURA I KOMUNIKACJA.