PL EN

Akredytacje prasowe

Wszystkich dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów serdecznie zapraszamy do akredytowania się na tegoroczną edycję festiwalu Transatlantyk - wystarczy wypełnić dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

 

FAQ

Kiedy rozpoczyna się proces zgłoszeniowy dla chętnych na akredytacje dziennikarskie?
Proces zgłoszeń dla dziennikarzy rozpoczyna się 26 kwietnia.


Do kiedy można składać zgłoszenia na akredytacje dziennikarskie?
Na zgłoszenia od dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów czekamy do 1 lipca.


Ile kosztuje akredytacja dziennikarska?
Akredytacja dziennikarska jest bezpłatna. Festiwal ma prawo do nie przyznania akredytacji po rozpatrzeniu wniosku bez podania przyczyn.


Jak złożyć podanie o akredytację dziennikarską?
Aby złożyć wniosek o akredytację, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny tutaj


Do czego upoważnia akredytacja dziennikarska?
Akredytacja dziennikarska upoważnia do wejścia na wszystkie seanse filmowe festiwalu (poza pokazami w ramach Kina Kulinarnego i Kina Łóżkowego), odbioru zaproszenia na Galę Otwarcia oraz Zamknięcia i jeden seans Kina Łóżkowego. Posiadacz akredytacji może odbierać w kasie festiwalowego kina wejściówki na maksymalnie jeden seans w danym bloku godzinowym od godziny 10.00 poprzedniego dnia - łącznie podczas festiwalu posiadacz akredytacji będzie mógł obejrzeć maksymalnie 37 filmów. Wejście na salę kinową będzie możliwe tylko za okazaniem wejściówki na dany pokaz i akredytacji. Odebranych wejściówek nie można zwracać ani wymieniać. Posiadacze akredytacji dziennikarskiej mogą także umawiać się na wywiady z festiwalowymi gośćmi za pośrednictwem Biura Prasowego Festiwalu. 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Pisz na press@transatlantyk.org